Piektdien, 10. maijā plkst. 15.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Delta un Omega auditorijās, norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) un Latvijas Universitātes (LU) kopīgi veidotās aptaujas “Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs” pētījuma rezultātu prezentācija.

Izsludinot aptauju, LSA norādīja, ka Latvijā trūkst padziļinātas analīzes par diskriminācijas izpausmēm un gadījumiem Latvijas augstākās izglītības iestādēs, kas identificētu augstākās izglītības iestāžu vides dinamiku un diskriminācijas līmeņus. Aptaujas “Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs” pētījums sniedz analīzi par studējošo un augstākās izglītības iestāžu darbinieku piedzīvotu vai novērotu diskrimināciju, kā arī attieksmi pret dažām sabiedrības grupām.

Plkst. 15.00 ikviens ir aicināts klausīties aptaujas pētījuma rezultātus, savukārt plkst. 16.00-17.30 norisināsies paneļdiskusija par iekļaujošu vidi augstākajā izglītībā.